Jak działa skup nieruchomości?

CHCESZ SZYBKO SPRZEDAĆ NIERUCHOMOŚĆ? ODKUPIMY JĄ W 7 DNI

Co zyskujesz sprzedając do Citi Estate?

Cenimy jawność informacji i jesteśmy dumni z reputacji jaką posiadamy na rynku.  Jesteśmy polską firmą, założoną w 2007 roku. Dane firmy oraz adres siedziby są czytelnie przedstawione na stronie.  Dzięki  temu masz Gwarancję współpracy z wiarygodną firmą. Wiesz, ze otrzymasz środki na czas a transakcja odbywa się pod okiem prawników i specjalistów z branży nieruchomości.  

Rzetelna wycena

Wyceny dokonujemy cen transakcyjnych. Posiadamy dostęp do bazy notarialnych cen nieruchomości, operatów szacunkowych oraz autorskich  wycen rzeczoznawców majątkowych.

Bezpłatna Konsultacja

Posiadamy Zespół Specjalistów którzy dzięki  branżowej wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu przeprowadzą Cię przez cały proces. Wyjaśnią wszelkie zawiłości oraz skomplikowane terminy. Są po to, aby Ci pomów wyjść z najtrudniejszej sytuacji związanej z nieruchomościami.

Pomoc w przeprowadzce

Nie musisz o nic się martwić: pomożemy Ci w uporządkowaniu lokalu, opróżnieniu oraz w przeprowadzce. W razie potrzeby pomożemy w znalezieniu nowego lokum.

MAsz pytania?

Chętnie na nie odpowiemy. Cenimy przejrzystość sytuacji. Chcemy abyś miał poczucie współpracy z najlepszymi. A sprzedaż nie budziła Twoich wątpliwości. Dlatego Napisz do Nas.

Wypełnij poniższy kwestionariusz tak szczegółowo, jak to możliwe, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 h.

Chcesz się dowiedzieć jak działa skup nieruchomości?

Skontaktuj się z nami lub wyślij nam swoją prośbę. Czekamy na Ciebie.

 

citi estate sp z. o. o.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zadzwoń