CITI Estate

Wiodąca ogólnopolska firma inwestycyjna oferująca ekspresowy zakup nieruchomości.

Firma jest własnością i jest zarządzana przez specjalistów od nieruchomości z ponad 15-letnim doświadczeniem w zakupie nieruchomości. 

Finansowanie

Posiadamy własny kapitał. Wszystkich transakcji dokonujemy ze środków własnych. 

Nasz zespół

Nasi pracownicy stanowią naszą największą przewagę konkurencyjną. Jesteśmy dumni z posiadanego przez nich doświadczenia, wiedzy i umiejętności..

Wartości

Działamy zgodnie z prawem. W swojej działalności przestrzegamy obowiązujących przepisów prawa oraz regulacji wewnętrznych, a także postępujemy zgodnie z zasadami etyki. Nasze relacje budujemy na obustronnym zaufaniu oraz odpowiedzialności i szacunku.

Doświadczenie

Zaczynaliśmy w 2007 roku. Od tamtego czasu krok po kroku i rok po roku, zbierając doświadczenia i wiedzę staliśmy się ekspertami w zakresie inwestowania w nieruchomości.

Podejmujemy się najtrudniejszych tematów

W Citi Estate jesteśmy dumni, że mamy pod ręką zaangażowany zespół ekspertów, którzy prowadzą naszych klientów przez sprzedaż nieruchomości. Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu w kupowaniu nieruchomości, nasz zespół posiada gruntowną wiedzę na temat tego  sektora i dzięki temu  jest w stanie obsłużyć nawet najbardziej złożone transakcje sprzedaży z dowolnego miejsca w kraju.

Od naszych analityków nieruchomości po naszych ubezpieczycieli i specjalistów prawnych, wszyscy nasi pracownicy mają pasję do nieruchomości i są zaangażowani w dostarczanie wyjątkowych usług. Jesteśmy dumni z tego, że zbudowaliśmy reputację rzetelnej i uczciwej firmy . Robimy wszystko, aby oferować najlepszą możliwą cenę za każdą kupowaną przez nas nieruchomość. 

Zdobyta wiedza, wykształcenie prawnicze oraz doświadczenie zdobywane od 2007 roku pozwala nam na podejmowania się skomplikowanych tematów.  Specjalizujemy się w zakupie nieruchomości z trudną sytuacją prawną. Na przestrzeni 15 lat przeszliśmy przez dzie

Jakie nieruchomości kupujemy

Specjalizujemy się  w zakupie najtrudniejszych nieruchomości.  

Projekt bez tytułu - 2022-03-18T090524.889

DOMY I DZIAŁKI

Posiadasz dom w trakcie budowy albo do rozbiórki? A może zależy Ci na szybkiej sprzedaży nowego domu lub działki. Bez zbędnych formalności, oczekiwania na kredyty i liczne prezentacje potencjalnym kupującym. Kupimy Twój dom lub działkę w 24 h. 

Projekt bez tytułu (20)

KAMIENICE

Masz na sprzedaż Kamienicę w dobrej lokalizacji? A może posiadasz ułamkową część w Kamienicy i nie możesz porozumieć się z pozostałymi udziałowcami? KUPUJEMY Kamienice w Warszawie, Krakowie, Lublinie, Wrocławiu, Poznaniu i Trójmieście. 

rooms-03-small.jpg

MIESZKANIA

Zależy Ci na szybkiej sprzedaży mieszkania? Masz dosyć prezentowania swojego lokum niezliczonej ilości oglądających? Chcesz by proces sprzedaży był sprawny i bezproblemowy? Zgłoś się do NAS – Odkupimy Mieszkanie w 24 h. Szybka Transakcja i Pieniądze na koncie

Jakie są kroki przy sprzedaży mieszkania, domu lub gruntu?

 BEZPŁATNA WYCENA

Wypełnij nasz formularz, podając jak najwięcej informacji odnośnie Twojej nieruchomości. Dołącz zdjęcia, operat lub dokumenty jakie posiadasz. Do rzetelnego przeprowadzenia wyceny konieczne jest uzyskanie wszystkich danych technicznych i prawnych nieruchomości. Na ich podstawie BEPZŁATNIE wyceniamy Twoją nieruchomość. 

ANALIZA PROBLEMU

Szczegółowo analizujemy problem jaki jest związany z nieruchomością. Kupiliśmy setki udziałów w nieruchomości, mieszkań z lokatorami, działek z problemami geodezyjnymi czy nieruchomości obciążonych służebnościami. Dzięki temu szybko możemy ocenić sytuację i złożyć adekwatną propozycję za odkupienie nieruchomości. Nie musimy zasięgać wiedzy zewnętrznych firm i szukać potencjalnych rozwiązań. Dzięki wiedzy i zdobytej praktyce umiemy ocenić koszty, czas i możliwości natychmiast. 

TRANSAKCJA W 24 H

Nie potrzebujemy czasu na analizy i przemyślenia. Decyzję podejmujemy natychmiast.  Pomożemy w zgromadzeniu dokumentów. Dzięki temu do aktu jesteśmy w stanie stanąć tak szybko jak Państwo tego potzrzebujecie. 

  • Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub odwiedzić nas osobiście w Naszym Biurze
  • Nasz pracownik spotka się z Tobą w nieruchomości lub wyceni ofertę zdalnie – wybór zależy od Ciebie
  • Po ustaleniu stanu nieruchomości i Twoich wymagań przygotujemy projekt strategii sprzedaży i zarekomendujemy cenę sprzedaży .
  • Niewiążąca wycena jest całkowicie bezpłatna!

Chcesz uzyskać więcej informacji?

Skontaktuj się z nami lub wyślij nam swoją prośbę. Czekamy na Ciebie.

 
Zadzwoń