Sprzedaż DOMU nigdy nie była tak łatwa!Otrzymanie wstępnej wyceny sprzedaży domu jest BEZPŁATNE. Po otrzymaniu wyceny możesz zdecydować, czy chcesz kontynuować sprzedaż. W żadnym momencie nie będziemy pobierać żadnych opłat.


Sprzedaj Swój dom za gotówkę

Największy nabywca nieruchomości w Polsce

Wiarygodna firma z ugruntowaną pozycją na rynku. Klienci Nas polecają. 

Gwarantowana sprzedaż w dogodnym dla Ciebie czasie.

  

Jesteśmy całkowicie przejrzyści w procesie zakupu Twojego domu.

Do remontu

W trakcie budowy

Po pożarze, po zalaniu

Z nieuregulowanym stanem

Z dożywociem

Ze służebnością

Z Hipoteką

Z Komornikiem

Z zadłużeniem

Z lokatorami

Bez Księgi Wieczystej

Udziały w nieruchomości

CITI ESTATE SP. Z o. O.

Dlaczego warto wybrać nasz skup nieruchomości?

Proces sprzedaży do CITI ESTETE  jest prosty i przejrzysty. Wystarczy skontaktować się z nami, a nasi eksperci dokonają wyceny Twojego domu. Jeśli zgodzisz się na naszą ofertę, przeprowadzimy transakcję tak szybko, jak to tylko możliwe, zapewniając Ci natychmiastową płatność gotówką.

 

Jako profesjonalna firma inwestycyjna zapewniamy bezpieczeństwo każdej transakcji. Twoja satysfakcja i komfort są dla nas najważniejsze.
Skup Domów Za Gotówkę

Jesteśmy tu, aby ułatwić Ci proces sprzedaży domu. Skontaktuj się z nami już dzisiaj, aby skorzystać z naszego skupu domó i przekonać się, jak sprzedaż domu może być prosta, szybka i pewna.

Czy kiedykolwiek próbowałeś sprzedać dom na własną rękę? Jeśli tak, to zapewne wiesz, że może to być proces pełen wyzwań – od znalezienia nabywcy, przez negocjacje, aż po zawiłe formalności prawne. Skup domów eliminuje te problemy.

Oferując skup nieruchomości jesteśmy gotowi kupić Twój dom „od ręki”, co oznacza, że proces sprzedaży jest zdecydowanie szybszy i mniej skomplikowany niż w tradycyjnej sprzedaży.

Skup Domów - jak to działa?

Gdy zdecydujesz się na skup nieruchomości, pierwszym krokiem jest kontakt z firmą i przedstawienie jej szczegółów dotyczących nieruchomości. Firma następnie dokonuje wyceny nieruchomości, często opartej na aktualnym stanie rynku nieruchomości, lokalizacji, standardzie i wielu innych czynnikach.

Po wycenie, firma przedstawi Ci ofertę zakupu. Jeżeli oferta Ci odpowiada, możesz szybko finalizować sprzedaż i otrzymać płatność natychmiastowym przelewem w dniu aktu. Skup nieruchomości to szybki, bezpieczny i wygodny sposób na sprzedaż nieruchomości. Jeżeli cenisz sobie prostotę i efektywność, skup nieruchomości może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Dlaczego skup domów jest dobrym rozwiązaniem?
  1. Szybkość: Skup domów za gotówkę to najszybszy sposób na sprzedaż nieruchomości. W przeciwieństwie do tradycyjnej sprzedaży, nie musisz czekać na nabywcę. Firma skupująca domy jest gotowa do zakupu od razu.

  2. Brak formalności: Firmy oferujące skup domów zajmują się większością formalności, co znacząco ułatwia proces sprzedaży.

  3. Pewność sprzedaży: Skup nieruchomości eliminuje ryzyko, że sprzedaż nie dojdzie do skutku. Gdy zdecydujesz się na skup, sprzedaż jest niemal gwarantowana.

Czy skup domów jest szybki?

Skup nieruchomości to proces, który został zaprojektowany tak, aby być jak najbardziej efektywnym. Firmy oferujące skup nieruchomości mają duże doświadczenie i są w stanie szybko przeprowadzić wszystkie niezbędne procedury, takie jak wycena nieruchomości, negocjacje i finalizacja transakcji. W przeciwieństwie do tradycyjnej sprzedaży, nie musisz czekać na znalezienie nabywcy – firma skupująca nieruchomości jest gotowa do zakupu od razu.Skup nieruchomości eliminuje wiele etapów, które w tradycyjnej sprzedaży mogą wydłużać proces. Nie musisz czekać na potencjalnego nabywcę, prowadzić negocjacji czy martwić się o organizację wizyt i pokazów nieruchomości. Firma oferująca skup nieruchomości jest gotowa do zakupu od razu, co znacząco przyspiesza proces.

Czy skup domów jest bezpieczny?

Bezpieczeństwo jest kluczowym aspektem każdej transakcji sprzedaży nieruchomości. Skup domów jest bezpiecznym rozwiązaniem, pod warunkiem, że wybierasz doświadczoną i renomowaną firmę.

Firmy oferujące skup nieruchomości są zobowiązane do przestrzegania wszystkich regulacji prawnych dotyczących transakcji nieruchomościami. Zapewniają pełną transparentność procesu, co pozwala sprzedającemu na świadome podjęcie decyzji.

Zawsze warto jednak przeprowadzić własne badania na temat firmy, z którą zamierzasz podjąć współpracę. Sprawdź opinie innych klientów, zasady działania firmy i jej reputację na rynku.

W przypadku skupu nieruchomości, bezpieczeństwo sprzedającego jest gwarantowane, jeżeli firma działa zgodnie z prawem, oferuje sprawiedliwe ceny i jest transparentna co do warunków transakcji.

Podsumowując, skup nieruchomości jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą szybko sprzedać swoją nieruchomość. Jest to również bezpieczne rozwiązanie, pod warunkiem, że wybierasz odpowiednią, renomowaną firmę.

Jak wygląda ekspresowa sprzedaż domu?

Kontakt z Nami

Uzyskaj od nas ofertę cenową dzwoniąc pod nr 660-857-222.
Już na wstępie podamy Ci bezpłatną wstępną wycenę.

Zgromadzenie dokumentów

Bezpłatnie przygotujemy niezbędną dokumentację. Pomożemy Ci w z uzyskaniu dokumentów lub zgromadzimy je dla Ciebie.

Spotkanie u notariusza

Podpiszemy umowę końcową lub w razie konieczności umowę przedwstępną. Spotkamy się u wybranego dowolnie notariusza.

Odbiór gotówki

Wypłacimy środki na Twoje konto w możliwie najkrótszym czasie. Gotówkę otrzymasz od razu po podpisaniu umowy.

Uzyskaj poradę i darmową, niezobowiązującą ofertę gotówkową już dziś!

Wypełnij poniższy kwestionariusz tak szczegółowo, jak to możliwe, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 h.

Zadzwoń